Bezpłatne szkolenia WOPR wartości 6tys.

Jeżeli jesteś pełnoletni i chcesz nieść pomoc innym, chciałbyś brać udział w akcjach ratowniczych, edukacyjnych lub monitoringu środowiska wodnego, dysponujesz czasem wolnym w okresie wakacji – mamy propozycję dla Ciebie –zostań ratownikiem wodnym!

Weź udział w szkoleniach (pakiet szkoleniowy – załącznik nr 2) – podnieś swoje kwalifikacje lub gdy zaczynasz od zera, zrealizuj cały pakiet szkoleń o wartości 6000 zł!

Gwarantujemy dla ratowników wodnych – wyposażenie w profesjonalny sprzęt ratowniczy (załącznik nr 1) i podjęcie płatnej pracy na kąpieliskach nad morzem lub nad jeziorami z noclegiem i wyżywieniem. Dodatkowo zabezpieczamy dla ratowników wodnych: opiekę psychologa, opiekę prawną, szkolenia BHP.
Czego wymagamy – dyspozycyjności, pełnoletności, podjęcia pracy na wskazanym kąpielisku (WOW) w okresie 3 lat od podpisania kontraktu. Sfinansowania przez ratownika kosztów wydania uprawnień – patrz załącznik nr. w wysokości maksymalnie 350 zł.
Gdzie tkwi haczyk? Mamy tylko 55 wolnych miejsc.
Budujemy zespół profesjonalistów, gotowych do udzielania pomocy w sezonie i poza nim. Poszukujemy ludzi z pasją, oddanych sprawie, którzy wniosą zapał i energię, stając się na równi z funkcjonariuszami najważniejszym czynnikiem w systemie ratownictwa wodnego.
Szczegółowe informacje:
Informacja o kontrakcie
Pakiet sprzętowy zał 1

Pakiet szkoleniowy zał 2

Wymagania:
– ukończony 18 rok życia,
– członkostwo w WOPR

Dalsze kroki:
1. Prześlij swoją CV koniecznie z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).
2. Dołącz wypełnioną ankietę ubioru na adres: biuro@wopr.szczecin.pl i czekaj na kontakt. Nasi koordynatorzy skontaktują się z Tobą w ciągu 48h.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Projekt pn.: „Zapewnienie bezpieczeństwa na obszarach wodnych Województwa Zachodniopomorskiego w 2015” współfinansowany jest ze środków Wojewody Zachodniopomorskiego
Zachodniopomorskie WOPR

imorze.pl Author

Dodaj komentarz